Залишилось лише 1 день: з четверга зняти гроші з “приватівської” карти не вийде

ПриватБанк попередив про терміни зняття грошей із карток

Вже за три дні з 1 червня клієнти ПриватБанку не зможуть зняти зі своїх деяких карток гроші. Про це на своїй сторінці попереджає фінансова установа.

Вказується, що із зазначеної дати зміняться умови обслуговування деяких валютних карток. Зокрема, йдеться про віртуальні картки в доларах та євро.

Вже з червня власники таких карток не зможуть з них зняти готівку ні в касах банку, ні в інших фінансових установах.

Але їм, як і раніше, будуть доступні онлайн-платежі за допомогою таких віртуальних карток. Тому, варто поспішити та зняти готівку найближчими днями з цих карток, якщо ви ними не користуєтеся інакше тільки зможете ними розплачуватися в Інтернеті.

Примітно, що просто так зняти гроші з таких карток не вийде, потрібно обов’язково до 1 червня поточного року подати до банку онлайн заявку, тільки та ви зможете отримати готівку.

Але також ви можете звернутися до найближчого відділення банку та зняти там гроші з такої картки без необхідності подавати будь-які заявки.

Зокрема такі картки потрібні для оплати замовлень, оформлення підписки на сервісах, наприклад за кордоном.

Також у ПриватБанку нагадали, що з 6 травня у зв’язку з набранням чинності законом України скасовано дозвіл на можливість користуватися грошима до 100 тис. грн за раніше арештованими рахунками.

У фінансовій установі попередили, що тепер за законом жодних винятків немає, тобто заарештувати гроші на рахунку можуть, зокрема, військовим, волонтерам та інші захищеним категоріям.

Щоб розблокувати рахунок у банку, клієнтам потрібно про це домовлятися із виконавчою службою. Вона має надіслати фінансовій установі ухвалу про таке рішення, тоді арешт з рахунків буде знято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *